Alarmy, monitoring

zestaw do monitoringuProfesjonalne doradztwo, dobór monitoringu do potrzeb firm

Zapewniamy monitoring CCTV, HD-SDI, IP oraz rejestratory mobilne. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy urządzenia monitorujące BCS, Avtech, Vdline. Zapewniamy sprzęt renomowanych producentów. Montaż systemów monitoringu wykonujemy na terenie całego powiatu. Posiadamy szeroką ofertę systemów alarmowych skutecznie chroniących przed włamaniem. Gwarantujemy profesjonalną instalację monitoringu w Państwa firmie. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru monitoringu do potrzeb firm i instytucji, oceniamy występujące zagrożenie i dobieramy proporcjonalne do nich środki ochrony.

Skuteczna ochrona firmy

Monitoring sprawdza się w branży przemysłowej, hotelarstwie, placówkach oświatowych. Niezawodnie działający system monitoringu wizyjnego chroni poufne dane firmy, eliminuje ryzyko kradzieży, wyklucza obecność obcych osób na terenie obiektu prywatnego, a także mobilizuje kadrę pracowniczą do zaangażowania. Wyposażając współczesną fabrykę, magazyn czy centra logistyczne dodatkowo pozwala na stałą kontrolę rozładunku i ładunku towarów oraz przestrzegania przepisów BHP i procedur. W hotelu zapewni bezpieczeństwo gościom, w placówkach oświatowych uczniom, eliminując przemoc i agresję.

Oferujemy różnego rodzaju kamery: czarno-białe, kolorowe, zewnętrzne, wewnętrzne, miniaturowe i standardowych rozmiarów, statyczne, obrotowe, ukryte i widoczne.

Zestaw do monitoringuMonitoring CCTV

Monitoring CCTV (telewizja przemysłowa, dozorowana) dedykujemy firmom, które poszukują sposobów skutecznej i stałej kontroli strzeżonego obszaru, czy też pracowników, z dowolnego miejsca. Monitoring CCTV zapewnia ochronę za pomocą komputera, palmtopa czy telefonu komórkowego. Telewizja nadzorowana umożliwia ciągły i kompleksowy nadzór obiektów, skutecznie wykrywa różnego rodzaju zagrożenia zewnętrzne lub wewnętrzne, monitoruje niepokojące sygnały w obrębie chronionego obszaru. Sygnał udostępniany jest określonym osobom (właścicielowi budynku, ochronie). Przed zamontowaniem monitoringu CCTV przeprowadzamy oględziny miejsca i analizujemy sytuacje, które mogą przeszkodzić w poprawnej rejestracji obrazu. Zapewniamy dobór kamer do potrzeb, lokalizacji i możliwości montażowych.

Monitoring HD-SDI

Oferujemy monitoring HD-SDI obsługujący format telewizji wysokiej rozdzielczości HD. Obraz wyświetlany panoramicznie jest przyjemny dla oka. Łączy zalety technologii systemów wizyjnych analogowych z wersją IP. Monitoring w standardzie HD SDI to wysoka jakość obrazu i łatwa instalacja. Wyróżnia go wysoka czujność i idealne odwzorowanie kolorów.

Monitoring IP

Monitoring IP daje szereg możliwości, zapewnia łatwą obsługę całego systemu i wysoką jakość przesyłanego obrazu. Jest szczególnie doceniany przez firmy i instytucje, ponieważ daje maksymalną kontrolę, przy zachowaniu intuicyjnej obsługi. Monitoring IT pozwala zarządzać obrazem z wielu kamer, przechowywać zgromadzone dane i odtwarzać je z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Odszukanie interesującego materiału przestaje być żmudną pracą, monitoring IP pozwala na dostęp do danych wideo z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci i łatwe odnalezienie interesujących informacji.

kamera bcsUrządzenia monitorujące BCS, Avtech, Vdline

Prezentujemy bogatą ofertę urządzeń do monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej renomowanych marek BCS, Avtech, Vdline. Oferujemy polecane przez profesjonalistów kamery, rejestratory cyfrowe, monitory. Urządzenia monitorujące świetnie sprawdzają się w przypadku małych i dużych firm.