Autoryzowany partner Elzab S.A.

  Elzab S.A. liderem produkcji urządzeń fiskalnych

  Kasy fiskalne ElzabELZAB S. A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kas i drukarek fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych oraz akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. W 1993 roku urządzenia firmy Elzab, jako pierwsze kasy fiskalne w Polsce zostały dopuszczone do obrotu handlowego i od tego czasu pozostają liderem rynku. Ponad 40-letnie doświadczenie zapewnia firmie Elzab przewagę nad konkurencją w organizacji produkcji urządzeń elektronicznych na skalę przemysłową.

  W naszej ofercie znajduje się cała gama produktów marki Elzab – od czytników po drukarki i kasy fiskalne. Urządzenia Elzab cechuje bezawaryjność, niezawodność i niski wskaźnik reklamacji. Produkowane są w Polsce, zatem proces produkcji podlega nieustannej kontroli jakości rozpoczynanej już od najdrobniejszych elementów elektronicznych. Każdy produkt przechodzi serię testów elektromagnetycznych, termicznych i jakościowych, a drobiazgową weryfikacją urządzeń zajmują się specjaliści, którzy niezawodność sprzętów potwierdzają własnoręcznym podpisem na karcie każdego produktu. Dzięki temu Użytkownik urządzeń marki Elzab zyskuje pewność, że sprzęt jest sprawdzony i zaraz po podłączeniu gotowy do wieloletniej, bezawaryjnej pracy. Tym bardziej, że wszyscy pracownicy przechodzą fachowe szkolenia. Jako partner Elzab również odbyliśmy kurs z naprawy i serwisu urządzeń fiskalnych Elzab potwierdzony certyfikatami.

  Do pobrania:Certyfikat Elzab certyfikat Elzab

  ElzabProwadzimy szkolenia dla indywidualnych Klientów

  Nauka obsługi kasy i urządzeń fiskalnych Elzab jest krótka i prosta. Wiadomości zdobyte w trakcie szkolenia i instalacji można utrwalić korzystając ze skróconych, obrazkowych poradników quick-start, a w ostateczności z instrukcji obsługi użytkownika. Obsługa kas i urządzeń fiskalnych Elzab nie sprawia żadnych trudności i po krótkim instruktażu każdy z powodzeniem może ją użytkować.

  Elzab systemy fiskalneWdrażamy oprogramowanie

  Kasy i systemy fiskalne marki Elzab wymagają odpowiedniego oprogramowania. Jako autoryzowany partner dystrybuujemy i wdrażamy najpopularniejsze oprogramowanie do tego typu urządzeń. W naszej ofercie znajdują się:

  • PC-Market 7 – program przeznaczony do kompleksowego zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią oraz siecią sklepów. Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów.

  • PC-Market Lite – uproszczona wersja programu PC Market do programowania kas, brak w niej modułu magazynowego, ale odpowiada wszystkim nowym przepisom fiskalnym.

  • Subiekt GT – nowoczesny i sprawny system sprzedaży, który wspomaga całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Najnowsze rozwiązania interfejsowe czynią go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

  • Elzab MiniMag – program do zarządzania bazami towarowymi i do raportowania sprzedaży na kasach Elzab. Pozwala aktualizować bazę towarową na komputerze, wysłać ją do kasy po podłączeniu, odczytać sprzedaż i przedstawić wyniki w formie raportów, unikając wprowadzania towarów za pomocą klawiatury kasowej.

  • Soga – profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych, wspomagający funkcjonowanie restauracji, baru, kawiarni itd. Pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży, szczegółowe rozliczanie kelnerów, obsługę rachunków, zarządzanie zamówieniami i wystawianie paragonów i faktur.

  Elzab serwis kas fiskalnychSerwisujemy urządzenia marki Elzab

  Jakość urządzeń marki Elzab jest potwierdzana opiniami doświadczonych partnerów działających od początku istnienia branży fiskalnej. Jeżeli jednak urządzenie będzie wymagało interwencji serwisowej zapewniamy sprawne jej przeprowadzenie i skuteczną naprawę w możliwie najkrótszym czasie. W razie potrzeby (sieci handlowe, placówki 7/24) możemy ustalić indywidualne standardy i harmonogramy obsługi serwisowej. Warto pamiętać, że jako autoryzowani partnerzy producenta urządzeń Elzab, zawsze możemy liczyć na szybkie dostarczenie nam części zamiennych.

  Ukończyliśmy kurs w zakresie naprawy i obsługi urządzeń fiskalnych poświadczony  certyfikatami.

  Do pobrania: certyfikat certyfikat

   

  Comments are closed.