Jesteśmy autoryzowanym partnerem Posnet Polska S.A.

  Posnet – polski producent urządzeń fiskalnych

  Drukarka fiskalna marki PosnetPosnet Polska S.A. to jeden z dwóch największych w kraju producentów specjalizujących się w urządzeniach fiskalnych. Firma z polskim kapitałem funkcjonuje na rodzimym rynku od początku jego istnienia – od 1993 roku. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim kasy i drukarki fiskalne, w tym najpopularniejsza drukarka z linii Thermal. Poza produkcją urządzeń fiskalnych, Posnet jest również dostawcą produktów wspomagających handel i rożnego rodzaju usługi. Należą do nich m.in. wagi, skanery kodów kreskowych, drukarki paragonowe i monitory dotykowe. Dwudziestoletnie doświadczenie pozwala firmie Posnet wprowadzać coraz nowsze usprawnienia w proponowanych sprzętach. Dlatego też nowe modele drukarek i urządzeń fiskalnych mają nie tylko modny design, ale przede wszystkim odznaczają nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i dużą wytrzymałością. Urządzenia firmy Posnet wspierają polskich sprzedawców i usługodawców z wielu sektorów rynku. Do klientów korzystających z urządzeń fiskalnych marki Posnet należą duże sieci sklepów i obiektów usługowych (np. H&M, Empik, PKN Orlen, Biedronka, Tesco i wiele innych), co wskazuje na wysoka jakość wszystkich produktów proponowanych przez producenta.

  Posnet nawiązuje współpracę jedynie z wybranymi firmami na terenie całej Polski. Triton IT jako firma, która gwarantuje klientom wysoki poziom świadczonych usług, został autoryzowanym partnerem uznanego producenta. W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia fiskalne i produkty wspomagające handel proponowane przez markę Posnet. Prowadzimy także ich profesjonalny serwis i wdrażamy oprogramowanie zgodne z wymogami urządzeń.

  Prowadzimy sprzedaż produktów Posnet

  Kasa fiskalna PosnetUrządzenia fiskalne produkowane przez firmę Posnet odznaczają się dużą wytrzymałością i nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Fachowcy dokładają wszelkich starań, aby produkty były bezawaryjne i funkcjonalne. Nieustannie wprowadzane ulepszenia sprawiają, że urządzenia fiskalne zaspokajają wymagania wszystkich użytkowników i odpowiadają normom prawnym obowiązujących w Polsce.
  Prowadzimy sprzedaż wszystkich produktów marki Posnet. W naszej ofercie znajdują się niezawodne drukarki i kasy fiskalne. Do najpopularniejszych urządzeń należą drukarki z linii Thermal, mobilne kasy fiskalne Mobile HS EJ, Mobile EU. Proponujemy również produkty wspomagające sprawne funkcjonowanie sklepów i obiektów usługowych. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. wagi, skanery kodów kreskowych, drukarki paragonowe i monitory dotykowe.

  Prowadzimy szkolenia, serwisujemy sprzęt

  Szkolenia indywidualne PosnetPracownicy firmy Posnet dbają o to, aby wszystkie produkty trafiające do rąk Klientów były bezawaryjne. Jednak czasami zdarzają się drobne wypadki czy niedopatrzenia, dlatego jeżeli kasa czy drukarka fiskalna będzie wymagała interwencji serwisanta, możecie liczyć na naszą pomoc. Sprawnie przeprowadzamy naprawę wszystkich urządzenia marki Posnet w jak najkrótszym czasie. Co więcej, jako autoryzowany partner producenta sprzętu Posnet, zawsze możemy liczyć na szybkie dostarczenie nam części zamiennych, co znacznie przyspiesza naszą pracę i  tym samym wpływa na zadowolenie naszych Klientów.

  W ofercie Triton IT znajduje się także propozycja dla Klientow indywidualnych. Na specjalne życzenie przeprowadzamy szkolenia z obsługi urządzeń fiskalnych marki Posnet. Nasza pomoc gwarantuje szybkie przyswojenie wszystkich funkcji kas i drukarek fiskalnych, co ma ogromny wpływ na długie i satysfakcjonujące użytkowanie produktów Posnet.


  Comments are closed.