Nowości

Kasa fiskalna Elzab K10 z ekranem dotykowym już w sprzedaży

Na rynku pojawiła się pierwsza w Polsce kasa fiskalna z panelem dotykowym firmy Elzab. Kasa dedykowana jest dla właścicieli lokali usługowych i małych placówek handlowych. Można jej używać stacjonarnie i w terenie. Jako autoryzowany partner firmy Elzab wprowadziliśmy do sprzedaży ten nowoczesny model.

więcej..
 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Posnet

Posnet Polska S.A. to jeden z dwóch największych w kraju producentów specjalizujących się w urządzeniach fiskalnych. Firma z polskim kapitałem funkcjonuje na rodzimym rynku od początku jego istnienia – od 1993 roku. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim kasy i drukarki fiskalne, w tym najpopularniejsza drukarka z linii Thermal. Poza produkcją urządzeń fiskalnych, Posnet jest również dostawcą produktów wspomagających handel i rożnego rodzaju usługi. Należą do nich m.in. wagi, skanery kodów kreskowych, drukarki paragonowe i monitory dotykowe.

więcej..

 

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Elzab S.A.

ELZAB S. A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kas i drukarek fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych oraz akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. W 1993 roku urządzenia Elzabu, jako pierwsze kasy fiskalne w Polsce zostały dopuszczone do obrotu handlowego i od tego czasu pozostają liderem rynku. Ponad 40-letnie doświadczenie zapewnia firmie Elzab przewagę nad konkurencją w organizacji produkcji urządzeń elektronicznych na skalę przemysłową.

więcej..

 

 

Podstawowy pakiet sprzedażowo-magazynowy

Oferujemy podstawowy pakiet sprzedażowo-magazynowy dla małych sklepów, z bazą towarową do 3000 produktów. W skład pakietu wchodzi:

  • Komputer HP/Dell Intel Core 2Duo 2 GB, 160 GB, Windows-490
  • Program handlowo-magazynowy Subiekt GT-690
  • Czytnik kodów kreskowych MS9250-320
  • Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU-1099

Cena pakietu: 2599 zł brutto

więcej..

 

 

Systemy archiwizacji i bezpieczeństwa danych

Oferujemy systemy archiwizacji i bezpieczeństwa danych dla firm i instytucji. Sprzedajemy, wdrażamy i obsługujemy programy do ochrony danych, antywirusowe.

Program do backupu i archiwizacji komputerów w sieciach LAN

Oferujemy sieciowy system backupu i archiwizacji danych dla firm i instytucji. To skuteczny program do ochrony danych przechowywanych na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS. System pozwala na szybkie i równoległe wykonanie kopii zapasowych plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej. Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku i moduł wysyłający e-mailowo ostrzeżenia, ograniczają konieczność stałego nadzoru. Backup systemu operacyjnego pozwala na wykonanie kopii zapasowej oraz przywrócenie systemu, programów na nowym dysku, bez ponownej instalacji.

więcej..