Oprogramowanie

Skuteczne oprogramowanie dla każdej firmy

Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale znamy potrzeby zarówno dużych, jak i małych firm i instytucji. Wiemy jak dostosować rodzaj oprogramowania do firm z różnych branż. Oferujemy programy handlowo-magazynowe, subiekty dla mikrofirm, specjalistyczne programy branżowe, programy księgowo-rachunkowe, oprogramowania gastronomiczne, systemy do kompleksowej obsługi stacji paliw, pakiety antywirusowe. Dysponujemy sprawdzonym i niezawodnym oprogramowaniem dla firm. Funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze oprogramowania pozwalają wdrażać nowoczesne rozwiązania biznesowe. Dla wielu firm są szansą na prowadzenie skutecznej sprzedaży. Zapewniają pełną ochronę przed zagrożeniami, utratą poufnych danych i wykorzystaniem ich w niedozwolony sposób, są łatwe w instalacji, obsłudze i nie obciążają systemu.

Profesjonalna pomoc w wyborze najlepszego oprogramowania

Oferujemy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego oprogramowania dla firm i instytucji. Znajomość rynku i funkcjonalność najnowszych oprogramowań pozwala nam trafnie zdiagnozować potrzeby naszych Klientów. Wiemy, że efektywne zarządzanie biznesem musi być wspomagane niezawodnym oprogramowaniem, dlatego stawiamy na najnowsze technologie.


  pc marketProgramy handlowo-magazynowe PC-Market 7 sektora MŚP

  Dostępne w naszej ofercie programy handlowo-magazynowe PC-Market zapewniają kompleksową obsługę średnich oraz dużych placówek handlowo-usługowych. Ten prosty w obsłudze system do zarządzania m.in. siecią sklepów, w tym internetowych, gwarantuje oszczędność czasu.
   
   
   
   
   
  Oprogramowanie PC-Market 7 składa się z następujących modułów:

  • PC-Market 7 – program dla sklepu
  • Zarządzanie siecią sklepów
  • Mini-Market – program dla sklepu sieciowego
  • PC-POS 7 – program kasowy
  • PC-POS Premium – system kasowy
  • PC-Gastronom – program dla gastronomii
  • PC-Petrol – program dla stacji paliw

  Programy handlowo-magazynowe PC-Market 7 dają wiele możliwości, pozwalają m.in. na szybkie prześledzenie dokładnej historii towaru, zestawienie najgorzej i najlepiej sprzedających się produktów, sprawdzenie stanu rozliczeń z kontrahentami, bieżącego stanu kasy, sporządzenie remanentu i zamówień, a także wprowadzenie dokumentów dostaw.

  Pc-MarketPC-Market

  PC-Market 7 współpracuje z większością modeli kas i drukarek fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, wag elektronicznych, przenośnych inwentaryzatorów i sprawdzarek cen.

  Więcej informacji na stronie producenta

  Subiekt GT dla mikrofirm

  Subiekt GT stanowi wsparcie dla jedno- lub kilkuosobowych firm w prowadzeniu skutecznej sprzedaży i rzetelnej dokumentacji. Subiekt GT dla mikrofirm to nowoczesny system obsługi sprzedaży usprawniający funkcjonowanie działu handlowego. Bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa i nowoczesne rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt jest najczęściej wybieranym programem przez mikrofirmy.

  Lista towarów i usługWystawienie faktury sprzedaży

  Dodatkowe moduły:

  Rozszerzenia funkcjonalne

  • niebieski PLUS dla InsERT GT – pakiety rozszerzeń funkcjonalnych do programów z linii InsERT GT pozwalające m.in. na sprzedaż z dowolnych dostaw, blokowanie towaru, obsługę kodów z dostaw, automatyczne dyspozycje w sieci
  • zielony PLUS dla InsERT GT – specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych dla systemów z linii InsERT GT skierowany dla średnich firm
  • czerwony PLUS dla InsERT GT – pakiet umożliwiający m.in. zbiorcze wysyłanie faktur e-mailem w subiekcie GT, tworzenie w Gratyfikancie GT dowolnych zestawień kadrowo-płacowych, bez znajomości języka SQ
  • Sfera dla Subiekta GT – dodatek umożliwiający tworzenie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT. Pozwala na wystawianie faktur seryjnych, obsługiwanie zamówień w sklepie internetowym oraz sterowanie zdarzeniami zewnętrznymi.

  Sprzedaż detaliczna i mobilna

  • Subiekt Sprint – system szybkiej sprzedaży detalicznej, zintegrowany z Subiektem GT. Pozwala na sprzedaż (wystawianie faktur, paragonów, wyszukiwanie towarów, obsługę urządzeń zewnętrznych) i zarządzanie sklepem (kontrolę finansów i stanów magazynowych, konfigurowanie wymiany danych z Subiektem GT)
  • mobilny Subiekt – system wspomagający pracę handlową w terenie, sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. Jest zintegrowany z subiektem GT, posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, kontrahentach itd.

  Sprzedaż internetowa

  • oscGT – program dla firm pozwalający na współpracę pomiędzy Subiektem GT Sfera a sklepem internetowym, prowadzonym na darmowej platformie osCommerce. Umożliwia m.in. synchronizacje dokumentów wystawionych w sklepie, przecen i przesyłanie zdjęć towarów
  • Sello – nowoczesny system sprzedaży w serwisach aukcyjnych, współpracujący z Subiektem GT. Umożliwia przygotowanie i śledzenie serii aukcji, zarządzanie komentarzami, kontrolowanie płatności i kompleksową obsługę poczty

  Rozszerzenia licencyjne

  • rozszerzenia stanowiskowe – licencja programu Subiekt GT pozwala pracować na trzech stanowiskach. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń bez oddzielnej licencji, przykładowo, jeśli firma posiada dziewięć stanowisk, może nabyć pakiet podstawowy oraz dwa rozszerzenia (każde na trzy stanowiska)
  • Licencja na pracę zdalną/oddziałową – specjalne licencje oddziałowe dla firm używających zdalnie stanowisk w oddziałach. Uprawniają do użytkowania stanowisk Subiekta GT, bez konieczności zakupu pełnego pakietu dla każdego oddziału

  Specjalistyczne programy dla wielu branż

  Oferujemy specjalistyczne programy odpowiadające wymaganiom i specyfice działalności w wielu branżach. Dostosowane są do najnowszych trendów rynkowych i nowoczesnych przedsiębiorstw. Zapewniamy wyspecjalizowane programy m.in. dla szkolnictwa, gastronomii, branży transportowej, administracyjnej.

  Specjalistyczne oprogramowanie dla sieci szkolnych

  Program Opiekun Ucznia

  Oferujemy program Opiekun Ucznia posiadający szeroki zakres filtrowania niebezpiecznych dla uczniów treści. Opiekun blokuje strony zawierające treści pornograficzne, neonazistowskie, satanistyczne, epatujące przemocą i propagujące narkotyki. Program pozwala nauczycielom na modyfikację bazy adresów, mają możliwość dodawania własnych stron internetowych, które będą blokowane i znoszenia blokady dla wybranych. Mogą także ograniczyć czas korzystania z Internetu, sprawdzić strony odwiedzane przez uczniów w celu np. poznania ich zainteresowań. Program działa z każdą przeglądarką internetową. Przyjazny i intuicyjny interfejs pozwala na łatwe korzystanie z programu.

  Oferujemy program Opiekun Ucznia w dwóch wersjach, jednostanowiskowej i sieciowej. Pierwsza wersja nie wymaga komputera nauczycielskiego oraz komputerów sieciowych i jest prostsza w obsłudze. Ma jednak mniej funkcji i wymaga działań na każdym komputerze z osobna. Swą funkcję spełnia np. w bibliotece. Wersja sieciowa programu wymaga osobnego komputera, na którym instalowana jest konsola administratora i komputerów połączonych siecią lokalną. Ma jednak więcej funkcji i zapewnia komfortowe zarządzanie pracownią z jednego miejsca.

   

  Vulcan - programy optivumElektroniczny dziennik Vulcan

  Proponujemy nowoczesną wersję dziennika lekcyjnego. Elektroniczny dziennik Vulcan to narzędzie usprawniające pracę nauczyciela. Pozwala na zebranie wszystkich danych o uczniach, w jednym miejscu, dostarcza informacji o przeprowadzonych zajęciach i uczniach biorących w nich udział. Usprawnia pracę także dyrektora, pomagając mu w prowadzeniu nadzoru i umożliwiając szybkie sporządzenie statystyk frekwencji i ocen. Program gwarantuje bezpieczeństwo gromadzonych danych.więcej..

   

  Rozliczenie i analiza czasu pracy kierowców Tachospeed

  Przepisy prawne zobowiązują niektóre firmy transportowe do używania tachografów. Część z nich nie zobligowana regulacjami prawnymi chętnie wyposaża pojazdy w tachograf, by zaoszczędzić czas i wykorzystać go w bardziej efektywny sposób. Dostępny w naszej ofercie program Tachospeed pozwoli zaoszczędzić nawet 6,5 godz. tygodniowo.

  Zaawansowany program wspomaga rozliczanie ogólnego czasu pracy kierowców z tachografów analogowych i cyfrowych. Automatycznie odczytuje czas jazdy, odpoczynku, przerw i dyżurów z tarczek. Umożliwia przechowywanie danych w formie elektronicznej, dzięki temu możliwa jest generacja raportów w późniejszym czasie. Baza danych może być sortowana na wiele sposobów, zgodnie z datą, nazwiskiem kierowców, numerami rejestracyjnymi pojazdów oraz miejscowością wyjazdu i przyjazdu.

  Program posiada wiele modułów, składających się z modułu: analogowego, cyfrowego, kontrolnego (uproszczonego i rozszerzonego), ewidencyjnego, płacowego, czynności, delegacji, dokumentacji, paliwowego i przypominacza. Moduły umożliwiają:

  • identyfikacje wykroczeń kierowcy
  • ewidencje czasu pracy (zbiorcza, w ekipach)
  • uzyskanie raportu przebiegu pojazdu
  • uzyskanie raportu średniego zużycia paliwa
  • rozliczenie delegacji służbowych kierowców
  • uzyskanie wymaganych dokumentacji w transporcie drogowym i wydruków ważnych dat i terminów
  • naliczanie wynagrodzenia, podatku i składek ZUS
  • wprowadzenie i edycję czynności kierowców
  • rozliczanie delegacji służbowych kierowców
  • przypominanie o wygasaniu m.in. badań technicznych pojazdów, ubezpieczeń, certyfikatów, ważności kart kierowców, badań lekarskich

  tachospeedProgram Tachospeed

  dostępny w naszej ofercie pozwala na szybkie skanowanie 6 kart jednocześnie, sprawne generowanie raportów z dowolnie wybranego przedziału czasowego, a także gromadzenie tarczek zgodnie z przepisami unijnymi. Dzięki sprawnie działającemu programowi pracodawca zlikwiduje sytuacje naruszenia czasu pracy w firmie, dokona szybkiej analizy jazdy i odpoczynku, uniknie kar i skoncentruje się na zyskach.
  więcej..
   
   
   
   
   
  Programy księgowo-rachunkoweProgramy księgowo-rachunkowe
  Zapewniamy nowoczesne i łatwe w obsłudze programy dla biur rachunkowych i doradców podatkowych: Subiekt Rachmistrz, Rewizor, Biuro, Gratyfikant i FAKT. Funkcjonalne programy dostosowane do aktualnych przepisów, usprawniają pracę i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki prostemu w obsłudze programowi prowadzenie dokumentacji księgowej przestanie być żmudnym i czasochłonnym zajęciem.Subiekt Rachmistrz dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Oferujemy program dostosowany do potrzeb biur rachunkowych i doradców podatkowych. Jego przeRachmistrzznaczeniem jest uproszczenie ewidencjonowania księgowości obsługiwanych podmiotów. To program prestiżowej firmy InsERT, wykorzystywany w ponad 7 tys. biur i najwyżej oceniany przez księgowych w kategorii program najlepiej wspomagający zarządzanie firmą. Subiekt Rachmistrz pozwala w nowoczesny sposób na obsługę uproszczonej księgowości. Jest przyjazny dla użytkownika, dlatego pozwala na bezproblemowe prowadzenie księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego. Program umożliwia także prowadzenie ewidencji: VAT, danych, przebiegu, kosztów eksploatacji pojazdów wykorzystywanych do celów służbowych, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także wyposażenia i remanentów. Dzięki subiektowi możliwe jest prowadzenie kartoteki kontrahentów i wspólników, naliczanie, wydruk oraz pełna obsługa wysyłki elektronicznej deklaracji skarbowych i wynagrodzeń.
  więcej..
   
   

  Rewizor

  Oferujemy niezawodny program dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Program księgowo-rachunkowy Rewizor dostosowany jest do wymogów Unii Europejskiej. Nowoczesny interfejs umożliwia ergonomię pracy, a intuicyjny kreator zapewnia prostą obsługę, nie stanowi trudności, nawet dla najmniej wprawionych użytkowników.
  Dostępny w naszej ofercie program Rewizor posiada szereg funkcji umożliwiających sprawne prowadzenie działań księgowo-rachunkowych. Program pozwala na elastyczne zarządzanie planami kont, zaawansowane zarządzanie rozrachunkami, ewidencję i rozliczanie podatku VAT oraz ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych. Ponadto umożliwia automatyczne tworzenie dekretów księgowych i wydruków graficznych oraz tekstowych. Posiada funkcje specjalnie przygotowane dla biur rachunkowych pozwalające m.in. na obsługę dowolnej liczby podmiotów gospodarczych.

  Biuro

  Gwarantujemy nowoczesny program dla biura rachunkowego oraz doradców podatkowych. Stanowi doskonałe uzupełnienie programów księgowo-rachunkowych Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, a także spełnia rolę narzędzia integrującego operacje w nich wykonywane. Sprawnie działający i intuicyjny w obsłudze program przyspiesza pracę, jednocześnie czyniąc ją bardziej efektywną. Szczególnie cenioną funkcją biura GT jest możliwość sprawnej obsługi dużej liczby podmiotów i prostego zarządzania czynnościami administracyjnymi. Funkcjonalność programu ułatwia planowanie działań i kontrolę nad pracą całego biura. Program zapewnia zbiorcze naliczanie deklaracji skarbowych (wydruk oraz elektroniczną wysyłkę), ZUS (eksport deklaracji do pliku XML), zbiorcze archiwizowanie i dearchiwizowanie baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe (także zbiorcza konwersja baz danych). Istnieje także możliwość wydruku księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT.

  Ratyfikant gtGratyfikant

  W naszej ofercie dostępny jest program Gratyfikant dla biura rachunkowego oraz doradców podatkowych uchodzący za nowoczesny system kadrowo-płacowy. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności jest niezastąpionym programem w dziale kadrowo-płacowym. Dostosowany do obowiązujących przepisów umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ułatwia wystawianie umów, deklaracji skarbowych oraz ZUS. Współpracuje z programem Płatnik. Program daje wiele możliwości w zakresie tworzenia, zarządzania i naliczania wynagrodzeń dla pracowników. Pozwala na planowanie czasu pracy pracownika, jego rejestrację, ewidencje nieobecności w pracy, naliczanie i drukowanie deklaracji skarbowych.

  Program FaktFakt

  Zapewniamy oprogramowanie finansowo- księgowe Fakt dostosowane do obowiązujących przepisów, służące do prowadzenia kompleksowej obsługi rachunkowej firmy. Jest to nowoczesny program wykorzystujący najnowsze rozwiązania i technologie internetowe. Różnorodność modułów zawartych w jednym programie dostarcza szereg przydatnych funkcji. W skład programu wchodzą następujące moduły: dokumenty magazynowe, księga KPiR, pracownicy, środki trwałe, właściciele, kasa i bank, kontrahenci, księga FK, sprzedaż, towary i usługi, zakupy. Program Fakt zawiera także dodatkowe moduły dotyczące całości pracy np. pozwalające na pracę zdalną, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

   

  FaktProgram Fakt

  • ułatwia prowadzenie dokumentacji magazynowej należącej do jednego z najważniejszych sektorów działania przedsiębiorstw. Wspiera ewidencję towarów, umożliwia kontrolowanie stanu towarów, wartości magazynu
  • pozwala na prowadzenie dokumentacji dla wielu magazynów. Każdy rejestr zakupu, sprzedaży traktowany jest jako oddzielny magazyn
  • umożliwia wprowadzenie kontrahentów, kontrolę i ewidencję rozrachunków
  • zapewnia tworzenie księgi przychodów i rozchodów, pozwala na rozliczenie miesiąca w księdze
  • ułatwia prowadzenie rozliczeń i zarządzania kadrą pracowniczą
  • umożliwia ewidencję i wprowadzenie dokumentów sprzedaży
  • udostępnia możliwość prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz obliczania wartości amortyzacji
  • wspiera prowadzenie zarówno prostego spisu kilku usług świadczonych przez firmę, jak i rozbudowanego systemu towarowego (np. hurtownia budowlana)
  • daje możliwość rozliczania właścicieli firm
  • pozwala na prowadzenie ewidencji dokumentów zakupu
  • usprawnia obsługę rachunków bankowych, kasowych i odsetkowych

  więcej..
   
   

  PC-Gastronom - program dla gastronomiiOprogramowanie gastronomiczne: PC Gastronom

  Oferujemy nowoczesny program dla branży gastronomicznej PC Gastronom. Z programem PC-Market 7 i Konsolą Kupca tworzy kompleksowy system do zarządzania restauracją i siecią placówek gastronomicznych. Program ze współpracą z PC-Market 7 umożliwia rozliczanie kasjerów, barmanów i kelnerów, pozwala na szczegółową analizę rachunków, wartości zamówień, rejestrów sprzedaży, a także na pełną obsługę zaplecza magazynowego restauracji.

  Ten intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs może pracować zarówno na samodzielnej kasie, jak również w sieciowym systemie kas. Program wyposażony w panel szybkiej sprzedaży przyspiesza wybór towarów, znacznie ułatwiając pracę. Można go dostosować do swoich potrzeb konfigurując wygląd i funkcjonalność okna kasjera i kelnera.

  Program PC Gastronom pozwala uzyskać kontrolę nad pracą kelnerów, sprawdzić liczbę obsłużonych Klientów, ilość gotówki w kasetce, potwierdzeń zapłaty kartą, ilość bonów, anulowanych paragonów itd. Program zapewnia bezpieczeństwo, pozwala zablokować kasę w czasie, kiedy nie jest używana. Mechanizm blokady gwarantuje, że nieuprawniona osoba nie uzyska dostępu do stanowiska kasowego. Dodatkowo program PC Gastronom współpracując z systemem monitoringu pozwala kierownikowi restauracji uzyskać podgląd na kasę wraz z informacją o aktualnie wykonywanych operacjach.

  Program PC Gastronom współpracuje z niezbędnymi urządzeniami w branży gastronomicznej: drukarkami fiskalnymi polskich producentów, terminalami płatniczymi, wyświetlaczami dla Klientów, drukarkami kuchennymi, drukarkami bonów, wagi, klawiaturami programowalnymi, czytnikami kart magnetycznych, elektronicznych i pinpadów, systemami monitoringu, akceptantami. Program obsługuje ponad 150 typów urządzeń.

  Program dostępny jest w wersji standardowej (pojedyncze stanowisko), premium (wersja działająca w systemie kas z rozbudowanym środowiskiem zarządzania i monitoringu) i net (wersja sieciowa, pozwala na połączenie wielu punktów gastronomicznych w jedną sieć).

  więcej..
   
   

  Pc PetrolPC Petrol – system przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw

  Oferujemy niezawodny system PC Petrol przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw, zarówno niezależnie pracujących, jak i połączonych siecią. Program składa się z następujących aplikacji: stanowiska sprzedaży; serwera automatyki, programu obsługi magazynu, kart flotowych; centrum zarządzania siecią stacji.

  Program daje wiele możliwości:

  • pozwala odczytać poziom paliwa w zbiornikach, temperaturę, poziom wody i alarmy, programować ceny na wieżach cenowych i dystrybutorach
  • umożliwia obsłużenie wielu popularnych urządzeń
  • pozwala w pełni kontrolować dystrybutory m.in. zablokować dystrybutor, przerwać trwające tankowanie
  • umożliwia sprawną obsługę zaplecza stacji paliw m.in. rozliczanie kasjerów, stanu stacji, sporządzanie dokumentów magazynowych
  • pozwala zarządzać kartami flotowymi i prowadzić rozliczenia z Klientami

  Program dostępny w naszej ofercie współpracuje z wieloma popularnymi urządzeniami: drukarkami fiskalnymi największych polskich producentów, czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych, terminalami płatniczymi, klawiaturami programowalnymi, zewnętrznymi systemami flotowymi, ekranami dotykowymi, drukarkami etykiet i pokwitowań. Program obsługuje ponad 150 typów urządzeń. Gwarantuje niezawodną pracę, sprawny system działania i oszczędność czasu.

  więcej..
   
   


  Pakiety antywirusowe zapewniające skuteczną ochronę

  Oferujemy pakiety antywirusowe zapewniające maksymalną ochronę; ESET NOD 32, Kaspersky Lab, Norton Symantec, McAffee, Panda i najnowsze wersje oprogramowań generujących kody kreskowe.

  Eset Nod32 AntywirusESET NOD 32

  Pakiet antywirusowy Eset Nod 32 gwarantuje skuteczną ochronę zarówno przed znanymi, jak i nowymi rodzajami zagrożeń, brak obciążenia systemu i łatwą instalację. Eliminuje wszystkie rodzaje zagrożeń, wirusy, spyware czy trojany. Radzi sobie nawet z nieznanymi zagrożeniami, potrafi unieszkodliwić każdy zainfekowany plik, aplikację i skutecznie usunąć je z systemu.

  Przyspiesza skanowanie komputera i umożliwia blokowanie nośnika wymiennego (pendrive, CD, DVC). Program pozwala na całkowicie bezpieczne korzystanie z komputera i Internetu. Dzięki systemowi zapobiegania włamaniom chroni przed złośliwym oprogramowaniem śledzącym aktywność użytkownika online i kradzieżą danych, poufnych informacji z komputera i ze stron internetowych (nazwy użytkownika, hasła do kont pocztowych, dane bankowe, karty kredytowe). Chroni profil na Facebooku przed złośliwymi i szkodliwymi linkami, nawet wówczas, gdy użytkownik nie jest zalogowany. Program zapewnia szybką i skuteczną ochronę komputera, dzięki skanowaniu plików, już w trakcie pobierania z Internetu.

  Zaletą pakietu ESET jest zapewnienie skutecznej ochrony przy niskim obciążeniu systemu. Wyższa skuteczność skanowania gwarantuje bezpieczeństwo, bez spowalniania pracy. Program pozwala na rozpoczęcie pracy tuż po uruchomieniu komputera, bez oczekiwania na jego przeskanowanie. To cecha szczególnie doceniana przez Klientów.

  Kaspersky Lab AntyvirusKaspersky Lab

  Oferujemy niezawodny program antywirusowy Kaspersky Lab (Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security). Program chroni przed wszelkimi zagrożeniami, znanymi wirusami, programami szpiegującymi, koniami trojańskimi, a także nie zdiagnozowanymi do tej pory złośliwymi plikami, aplikacjami. Zanim wyrządzą szkodę zostają skutecznie usunięte. Program nie tylko likwiduje pojawiające się zagrożenia, ale i rozpoznaje witryny budzące podejrzenia: fałszywe adresy URL, strony wyłudzające cenne dane. W sytuacji, gdy złośliwy program przedostanie się do komputera, Kaspersky Lab wykryje go, dając szansę na cofnięcie większości szkód. To światowej klasy producent oprogramowania dający maksymalną ochronę, jednocześnie gwarantujący swobodę pracy.

  Ofertę kierujemy do firm i instytucji, które potrzebują skutecznej ochrony dla wszystkich zasobów IT. Program Kaspersky Lab pozwoli na maksymalną wydajność firmy, minimalizując całkowity koszt ochrony. Łatwy w użyciu interfejs umożliwi wykonywanie szeregu czynności w sposób szybki i bezproblemowy.

  Norton by SymantecNorton Symantec

  Dostępne w naszej ofercie oprogramowanie Norton Symantec zapewnia skuteczną ochronę komputera, danych i tożsamości użytkownika. Program wyszukuje i eliminuje trudne do wykrycia wirusy, przeciwdziała zagrożeniom pochodzącym z sieci, blokuje spam, a to wszystko bez obniżania wydajności. Zabezpiecza dane osobowe użytkownika informując go o możliwości bezpiecznego korzystania ze strony internetowej, automatycznie blokuje niebezpieczne i fałszywe witryny wykradające tożsamość, zapobiega włamaniom do komputera i kradzieżom danych osobowych. Zapewnia niezawodną ochronę komputera, automatycznie znajduje i usuwa problem, który obniża jego wydajność. Szybko przywraca prawidłowe działanie komputera, ponadto zapobiega awariom.

  McAffee

  Oferujemy program antywirusowy McAffee zapewniający kompleksową ochronę przed wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, hakerami, złośliwym oprogramowaniem, kradzieżą danych osobowych. Program wykrywa aplikacje szpiegowskie, obecne w plikach, wiadomościach e-mail (skanuje pocztę wychodzącą i przychodzącą) i zasobach pobranych z Internetu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Ofertę kierujemy do firm, którym zależy na skutecznej ochronie poufnych danych. Nawet w przypadku kradzieży, firma nie jest narażona na niebezpieczeństwo. Zaszyfrowana pamięć masowa blokuje poufne pliki w osobistym magazynie chronionym hasłem. Precyzyjne filtry skutecznie zabezpieczają przed irytującym spamem, pozwalając firmom skupiać się na ważnych dla nich wiadomościach. Łatwy w obsłudze interfejs nie wymaga profesjonalnej wiedzy od korzystającego.

  Panda

  Kolejne oprogramowanie, równie skuteczne i nowoczesne jak pozostałe, dedykujemy firmom, które chcą skupić się na prowadzeniu działalności, a nie na walce z zagrożeniami internetowymi. Oprogramowanie Panda zapewnia najlepszą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, gwarantuje rozwiązania przystosowane do konkretnych wymagań każdej firmy. Pakiety antywirusowe Panda zabezpieczają komputery stacjonarne, laptopy, serwery, pocztę e-mail, strony internetowe, nie wpływając negatywnie na wydajność sieci. Panda rozpoznaje złośliwe programy i wykrywa także niezdefiniowane dotąd zagrożenia, dając każdej firmie poczucie bezpieczeństwa.

  Windows 8Microsoft Windows 7Oferujemy programy systemowe dla komputerów PC i serwerów. Program dla komputerów PC Microsoft Windows 7 i Microsoft Windows 8 umożliwia szybkie ładowanie, przeglądanie i udostępnianie stron oraz przechodzenie do aplikacji. Pozwala użytkownikowi zachować większą kontrolę na danymi osobowymi, chroni przed zagrożeniami w sieci. Systemy Windows Server pozwalają na elastyczne tworzenie i wdrażanie aplikacji i witryn internetowych lokalnie (w chmurze i środowisku hybrydowym). Wprowadzają wiele nowych funkcji w obszarze wirtualizacji, pracy w sieci, automatyzacji, obsługi, przetwarzania danych w chmurze.

  Microsoft Molp LicenseGrupowa licencja oprogramowania Microsoft (MOLP)

  MOLP to inaczej Microsoft Open License Pack, czyli grupowa licencja oprogramowania Microsoft. Ofertę kierujemy do małych i średnich firm. Licencjonowanie na zasadach MOLP to najprostszy sposób nabycia oprogramowania MS. Licencje udzielane są bezterminowo. Użytkownik oprogramowania może zainstalować dodatkową kopię MOLP na biznesowym komputerze przenośnym i wybrać dowolną wersję językową. Licencja może dotyczyć pakietów biurowych, systemów operacyjnych i oprogramowania serwerowego.

  Pakiety i programy biurowe

  Oferujemy najpopularniejsze pakiety i programy biurowe dla firm i instytucji. Sprzedajemy programy Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft OneNote, Microsoft PowerPoint oraz pakiety Microsoft Office 2010, Mcrosoft Office 2013 i Microsoft Office 365. Programy biurowe to pojedyncze aplikacje do obsługi firmy. Różnorodność programów, od księgowych, po edytory tekstu, umożliwia dostosowanie odpowiednich komponentów do potrzeb firm. Programy mają wiele gotowych szablonów, umożliwiających tworzenie własnych baz danych. Posiadają funkcję tworzenia zapytań, przeglądania danych, tworzenia m.in. raportów, wykresów. Pozwalają na dodawanie funkcji automatyzujących bez konieczności pisania kodu. Pakiety biurowe służą do sporządzania dokumentów, prezentacji wykresów i zaawansowanych kalkulacji.

  Oprogramowanie CAD

  Sprzedajemy programy AutoCad, ArchiCad, wspomagające projektowanie, przyspieszające tworzenie dokumentacji technicznej w postaci grafiki 2D i 3D, w widoku aksonometrycznym i perspektywicznym oraz umożliwiające przeprowadzenie analizy technicznej. Program CAD dedykujemy inżynierom, przedsiębiorcom budowlanym i wymagającym architektom. Programy ArchiCad w trybie 2D pozwalają na rysowanie przekrojów, wykonywanie elewacji i rzutów kondygnacyjnych. W trójwymiarowym możemy tworzyć obiekty i pomieszczenia, a także prezentować gotowe projekty.

  WinrarCorel WinzipSprzedajemy najpopularniejsze programy do kompresji i archiwizacji danych dla firm i instytucji Corel WinZip 16 Pro oraz WinRAR. Programy Corel WinZip 16 Pro umożliwiają kompresowanie i dekompresowanie plików, ochronę danych dzięki algorytmowi szyfrowania AES, wyświetlanie i edytowanie zawartości, udostępnianie plików. W łatwy i bezpieczny sposób można wykonywać kopie zapasowe plików. Programy WinRAR obsługują wiele formatów plików, posiadają graficzny interfejs użytkownika, wykorzystują algorytm szyfrowania AES i wspierają mechanizm Drag-and-Drop.

  Adobe Audition Cs6Adobe Photoshop Cs6Oferujemy najbardziej zaawansowane programy do edycji materiałów dźwiękowych i multimediów, obróbki grafiki i wideo, projektowania stron www, odtwarzania dysków DVD i Blu-ray. Sprzedajemy programy Adobe Audition CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Illustrator CS6, Adobe InDesign CS6 , Adobe Photoshop CS6 Extended, pakiety CorelDRAW oraz dedykowane dla projektantów Adobe Creative Suite 6, Adobe. W ofercie najnowsze wersje programów dające szereg możliwości m.in. kompleksową obróbkę obrazów cyfrowych, edycję i projektowanie materiałów poligraficznych, zaawansowane rozwiązania multimedialne, tworzenie witryny internetowej i aplikacji dla urządzeń przenośnych, bez pisania kodu.

  Microsoft Visual StudioSprzedajemy programy projektowe do tworzenia oprogramowania dla firm i instytucji Microsoft Visual Studio 2012. Programy pozwalają na tworzenie aplikacji dla systemów desktopowych klasycznych i wykorzystujących nowy interfejs Modern Ul, aplikacji webowych w technologii ASP.NET i Silverlight, urządzeń mobilnych oraz rozszerzeń dla wielu rozwiązań Microsfotu. Program Microsoft Visual Studio 2012 wspiera tworzenie aplikacji dla Windows 8, wykorzystujących interfejs Modern Ul, przygotowując je do publikacji w sklepie Windows Store. Studio 2012 wspiera obsługę języków HTML5 i JavaScript. Wyposażony w narzędzia Page Inspector ułatwia znalezienie funkcji odpowiedzialnej za konkretny element na stronie www. Program pozwala na pracę z projektami wersji 2010, bez konieczności ich konwersji.

  Microsoft Windows 8Microsoft Windows 7Oferujemy systemy operacyjne Windows 7 i Windows 8 dla firm i instytucji. System Windows 7 pozwala na uruchomienie wielu programów biznesowych przeznaczonych dla systemu Windows XP. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych umożliwia szybkie odzyskiwanie danych. Dzięki funkcji dołączania do domeny można łatwo i bezpiecznie nawiązać połączenie z sieciami firmowymi. System Windows 7 Ultimate dzięki usłudze BitLocker szyfrującej wszystkie dane (dokumenty, hasła), zapewnia najwyższy stopień zabezpieczeń. Oferujemy najnowszy system operacyjny firmy Microsoft – Windows 8, pozwalający na zarządzanie w prosty sposób najważniejszymi aplikacjami i funkcjami systemu, korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie. Nowy interfejs użytkownika modern Ul został przygotowany i zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej. Usługa SkyDrive umożliwia szybkie wyszukiwanie i zaawansowane funkcje sortowania. Program dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji.

  Microsoft Small BusinessMicrosoft Sql ServerSprzedajemy systemy operacyjne przeznaczone do zastosowań serwerowych dla firm i instytucji Microsoft Small Business, Microsoft Windows Server. Program Microsoft Small Binzes dedykowany jest małym przedsiębiorstwom, preferującym obsługę poczty e-mail i innych narzędzi, bezpośrednio w siedzibie firmy. Pozwala na uruchamianie aplikacji lokalnie, płynnie współdziała z usługami online. Posiada ulepszone funkcje zabezpieczeń skutecznie chroniące dane i sieć wewnętrzną. Funkcjonalność programu upraszcza administrowanie i zapewnia większą swobodę pracy z urządzeniami przenośnymi. Program Microsoft Windows Server dzięki wbudowanym, udoskonalonym funkcjom wirtualizacji i sieci Web zwiększa niezawodność infrastruktury serwerowej, obniżając koszty i skracając czas obsługi. Rozszerzone funkcje zabezpieczeń zapewniają skuteczną ochronę danych i sieci.
   

  Oprogramowanie serwerowe

  Sprzedajemy programy służące do prowadzenia i zarządzania serwerami MS Windows Server. Systemy Windows Server w licencjach OEM, OPEN GOV, EDU zapewniają stabilną platformę serwerową, elastyczność tworzenia i wdrażania aplikacji, witryn internetowych lokalnie, w chmurze i w środowisku hybrydowym.

  Ms Visual Studio 2012Sprzedajemy programy programistyczne MS Visual Studio Pro 2012. Dedykujemy je programistom potrzebującym specjalistycznych narzędzi do tworzenia rozbudowanych interfejsów, płynnych interakcji. Program pozwala na tworzenie kodu dla wielu platform, nowoczesnych aplikacji sieci Web, projektowanie szybkich i płynnych interfejsów. Dzięki standardowi HTML5 program pozwala uzyskać wyższy poziom tworzenia kodu i wzbogaca proces budowania stron HTML. Program Visual Studio 2012 jest także narzędziem do tworzenia niestandardowych rozwiązań zintegrowanych z programami biurowymi. Nowy interfejs użytkownika przyspiesza wykonywanie codziennych czynności, ułatwiając nawigację w kodzie. Program umożliwia budowanie i wdrażanie profesjonalnych aplikacji komputerowych i sieciowych.

  Corel Pdf FusionAdobe acrobatOferujemy programy do zarządzania plikami PDF i aukcjami internetowymi dla małych, średnich i dużych firm oraz instytucji. Programy do zarządzania plikami PDF – ABBYY FineReader pozwalają na przeskanowanie plików, zeskanowanych dokumentów i zdjęć cyfrowych do formatu pozwalającego na ich edycję. Program rozpoznaje m.in. pismo drukowane, kody kreskowe, hiperłącza, teksty w pionie. Pozwala na pracę z dokumentami wielojęzycznymi, o dowolnej kombinacji słów, w 189 językach. Obsługuje różne formaty plików graficznych (m.in. BMG, JPEG, TIFF, PCX, PNG). Sprzedajemy także programy Sello posiadające aplikacje do obsługi aukcji internetowych. Umożliwiają szybkie przygotowanie aukcji, kontrolę płatności, zarządzanie komentarzami, tworzenie paczek i druków. Obsługują serwisy eBay.pl, Allegro.pl, Aukro.cz, Molotok.ru. i współpracują z programem Subiekt GT. Pozwalają na jednoczesną obsługę wielu kont pocztowych.