Nie daj się zaskoczyć fiskusowi!

  Podstawowy pakiet sprzedażowo-magazynowy

  Oferujemy podstawowy pakiet sprzedażowo-magazynowy dla małych sklepów, z bazą towarową do 3000 produktów. W skład pakietu wchodzi:

  • Komputer HP/Dell Intel Core 2Duo 2 GB, 160 GB, Windows-490
  • Program handlowo-magazynowy Subiekt GT-690
  • Czytnik kodów kreskowych MS9250-320
  • Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU-1099

  Cena pakietu: 2599 zł brutto

  Pakiet dla średnich sklepów

  Oferujemy pakiet dla średnich sklepów, posiadających większe bazy towarowe – powyżej 3000 produktów. Pakiet tworzy:

  • Komputer HP/Dell Intel Core 2Duo 2 GB, 500 GB, Windows-690
  • Program handlowo-magazynowy Subiekt GT-690
  • Czytnik kodów kreskowych MS9250-320
  • Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ-2699

  Cena pakietu: 4399 zł brutto

  Skorzystaj z oferty indywidualnej
  Zapoznaj się z nowymi wymogami fiskalnymi

  Wydajny komputer do użytku domowego i biznesowego
  Komputer HP/Dell Intel Core 2Duo 2 GB, 160 GB, Windows-490Oferujemy wydajny używany komputer do zastosowań biurowych. Zainstalowany system jest legalny i ma prawo do wszystkich aktualizacji i ulepszeń oferowanych dla systemu Windows XP Home Edition.

   

   

  Nowoczesny system sprzedaży
  Subiekt GT-690Nowoczesny system sprzedaży Subiekt GT pozwala na kompleksową obsługę sklepu. Umożliwia prowadzenie sprzedaży i gospodarki magazynowej, jest częścią Insert GT – sytemu do prowadzenia księgowości lub ewidencji podatku zryczałtowanego, księgi handlowej.

   

  Czytniki kodów kreskowych
  MS9250-320Oferujemy ręczne czytniki laserowe posiadające funkcję automatycznego odczytu i przycisk wyzwalania, usprawniający pracę. Czytniki odczytują gęste i niewyraźne kody, posiadają własną programowalną pamięć Flash. Sprawdzają się w warunkach silnego naświetlenia.

   

  Kasa fiskalna dla małych placówek handlowych
  Posnet Bingo HS EUKasa fiskalna Posnet Bingo to urządzenie wielowalutowe, pozwalające na zaprogramowanie dowolnej waluty (przygotowane do eurofiskalizacji). Posiada intuicyjny interfejs, duży czytelny wyświetlacz oraz szybki mechanizm drukujący.

   

  Funkcjonalna drukarka fiskalna
  Posnet ThermalDrukarka Posnet Thermal posiada moduł kopii elektronicznej paragonów, które są archiwizowane na karcie SD. Pozwala na zaprogramowanie dowolnej waluty (przygotowana do eurofiskalizacji) oraz dowolną ilość zmian waluty ewidencyjnej, po raporcie dobowym. Posiada funkcję drukowania faktur VAT na rolce oryginału. Można ją zintegrować z systemami wideomonitoringu sklepowego.

   


  Oferta indywidualna

  W ofercie posiadamy także kompleksowe rozwiązania fiskalne dla różnych branż, punktów gastronomicznych, sieci handlowych, stacji benzynowych oraz mobilnych. Przygotowujemy indywidualną ofertą dostosowaną do wymagań i budżetu Klientów. Oferujemy fachowe doradztwo.

  Oferta systemów fiskalnych
  Zapoznaj się z nowymi wymogami fiskalnymi


  Systemy fiskalne zgodne z nowymi przepisami

  W związku ze zmianami warunków używania kas fiskalnych wprowadzonych w życie 1 kwietnia 2013 r. na mocy rozporządzenia z 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz. U. Poz. 363), proponujemy Państwu pakiety, które pozwolą na płynne i szybkie dostosowanie się do nowych wymogów.

  Nowe przepisy dotyczące kas fiskalnych i paragonów

  W nowym rozporządzeniu najwięcej uwagi poświęcono zawartości paragonu i precyzji w ujmowaniu kategorii towarów i usług. W celu ułatwienia konsumentom rozszyfrowania paragonu i organom podatkowym weryfikację i rozliczenie podatku zgodnie z odpowiednią stawką VAT, ustanowiono konieczność zamieszczania na paragonie możliwie najpełniejszej nazwy towaru lub usługi. W przypadku, gdy cena produktów z danej kategorii będzie różna, należy zidentyfikować każdy rodzaj. Zamiast zbyt ogólnego zapisu słodycze, należy dokładnie określić rodzaj produkty np. wafelki. Ogólny zapis słodycze można użyć tylko wówczas, gdy dane produkty z tej kategorii będą miały taką samą cenę. Poprawne ustalenie kategorii ściśle wiąże się z odmiennymi stawkami VAT na różne produkty.

  Nowe przepisy wymagają także, by paragon fiskalny na żądanie kupującego mógł zawierać numer NIP. Wówczas może pełnić rolę faktury uproszczonej, pod warunkiem że łączna kwota towarów lub usług na paragonie nie przekroczy 450 zł lub 100 euro. Ważną zmianą jest także konieczność umieszczenia na każdym paragonie widocznego napisu „Paragon fiskalny”. To tylko część zmian, jakie wprowadza rozporządzenie.
  Na wdrożenie zmian przedsiębiorcy mają czas do 30 września 2013 r.

  Oferta systemów fiskalnych
  Skorzystaj z oferty indywidualnej

  Comments are closed.