Serwis komputerowy

Świadczymy dedykowane usługi dla firm, instytucji

Instalujemy specjalistyczne programy branżowe, do obsługi firm, naprawy baz danych, aktualizacji, zdalnego dostępu do plików i zasobów biura oraz zdalnego serwisu. Doradzamy w zakresie doboru oprogramowania do potrzeb firm, instytucji. Zainstalowanie programu ZUS-Płatnik pozwala firmom na przygotowanie dokumentów do przekazania ZUS-owi, ich weryfikację i wydruk. Oprogramowanie do zdalnego serwisu umożliwia firmom zdalne zarządzanie komputerami przez całą dobę, dostęp do danych i programów z dowolnego miejsca i dostęp z domu do komputera w biurze.

  Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania serwisowe dla firm i instytucji. Świadczymy zarówno drobne usługi, jak i dedykowane, dostosowane do specyfiki branży, na terenie powiatu strzyżowskiego. Konfigurujemy urządzenia sieciowe, switche, routery dla potrzeb firm i instytucji. Zabezpieczamy przed utratą poufnych danych.

  Wykonujemy drobne usługi

  Instalujemy systemy operacyjne, pakiety biurowe, programy antywirusowe. Usuwamy problemy uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie programów pocztowych, wirusy i konie trojańskie. Naprawiamy systemy operacyjne i sprzęt komputerowy, którego także czyścimy i konserwujemy. Konfigurujemy i optymalizujemy sprzęt, oprogramowanie systemowe. Tworzymy kopie zapasowe danych lub całych dysków.

  Platformy serwerowe

  Nowoczesnym firmom, instytucjom proponujemy nowoczesne strategie biznesowe oparte na rozwiązaniach serwerowych na platformie Microsoft Windows Server. Opracowujemy założenia i analizujemy potrzeby firm, instytucji oraz wymagania konkretnych aplikacji, od których zależy wybór platformy. Projektujemy i wdrażamy bezpieczne i wydajne platformy serwerowe, pozwalające na realizację celów biznesowych. Serwery bazujące na platformie Microsoft Windows Server dają m.in. możliwość pracy zdalnej w aplikacjach finansowo-księgowych i udostępniania plików oraz drukarek.

  Budowa, rozbudowa sieci komputerowych

  Proponujemy korzystne rozwiązania dla firm, instytucji. Konfigurujemy urządzenia sieciowe, switche, routery, współpracujące z większością łącz. Posiadamy doświadczenie w konfiguracji sprzętu opartego na platformie Microsoft Windows Server. Doradzamy wybór routera dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych firm, instytucji. Oferujemy zaawansowane rozwiązania do transmisji danych.

  Odzyskiwanie i ochrona danych

  Projektujemy systemy ochrony i składowania danych dla firm oraz instytucji. Każde duże przedsiębiorstwo wymaga skutecznej ochrony poufnych danych, dlatego analizujemy, projektujemy i pomagamy wdrażać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo. Wykonujemy system backupu i storage chroniący przed przypadkowym skasowaniem danych, błędnym działaniem programu, fizycznym uszkodzeniem nośnika, kradzieżą sprzętu komputerowego i wypadkami losowymi.